On je jenom můj! 5

15. února 2009 v 19:15 | Naruko |  On je jenom můj!

Tsunade se dívala posmutněle z okna.Nemyslela si,že to bude s Narutem tak vážné.Tedy pokud se nebude počítat fakt,že nesnáší cizí i přátelské doteky.Když byl v Orochimarově vězení do jídla co mu dávali napouštěli jakési odporné látky,které se Narutovi dostali do těla.Naruto si nemohl všimnout poškozeného jídla,protože ho oslabili tím,že se na něm ,,vyřádili" dva najednou.Což pro něj samotného nebyla zrovna procházka růžovou zahradou.

Velmi doufala aby se v nemocnici našel lék na jeho nemoc.Pokud se nenajde bude muset vyrazit do Písečné vesnice kde by mohli protilátku mít,protože slyšela,že se s takovými případy už nesčetněkrát setkali.

Naruto pomalu otvíral oči.Bylo mu nějak...špatně.Motala se mu hlava a měl všechno rozmazané.Najednou ho přepadl nezastavitelný kašel.Nekašlal normálně jako kdyby byl nachlazený on vykašlával krev.Hodně krve.
Sasuke najednou uslyšel jakýsi kašel z Narutova pokoje.Najednou kašel přestal.Vběhl do Narutova pokoje a vytřeštil oči.Naruto tam ležel v bezvědomí v kaluži krve.Okamžitě Naruta vzal do náruče a co nejrychleji běžel k Tsunade.

Neobtěžoval se klepáním,jednoduše rozrazil dveře a položil ji Naruta na stůl.Tsunade okamžitě zavolala lékárníky,kteří Naruta odvezli do nemocnice.
Po několika minutách přišel jeden z odborníků.
,,Protilátka není."oznámil smutně s hlavou svěšenou.
,,Sakra!"zaklela Tsunade a praštila pěstí do stolu.
,,Co se děje?!"nechápal Sasuke.
,,Zavolejte okamžitě Shizune a oznamte jí,že vyrážíme do Písečné vesnice!"křikla,lékař se uklonil a odešel.
,,Řekne mi konečně někdo co se tu děje?!"
,,Jdi za Narutem do nemocnice a zůstaň tam."přikázala Tsunade a zmizela.
Naruto teď právě v nemocnici bojoval o život...Sasuke běžel jak nejrychleji mohl do nemocnice.Chtěl být co nejdříve u Naruta.Sice nevěděl co se děje,ale jak se jednalo o Naruta musel tam být.
Mezitím se Tsunade s Shizune prodírali hustým lesem.Skákaly z větve na větev čím dál rychleji.K večeru seskočily konečně na zem a utábořily se pod jedním velkým stromem.Zbýval jim jen kousek do Písečné vesnice.

Narutův stav se vůbec nezlepšoval.Naopak byl čím dál tím horší.Vykašlával stále krev a zvracel snad každou půlhodinu.I když mu doktoři dávali různé injekce nebo prášky,nezabíralo to.Sasukeho ani do Narutova pokoje nepustili a tak se jen musel dívat jak doktoři vbýhají a zase vybýhají z Narutova pokoje.Když se zeptal jednoho doktora,co se s Narutem děje,nic mu neřekl.
Po několika dlouhých desítkách minut se do nemocnice za Sasukem dostavil i Kakashi se Sakurou.Ani jim doktoři neřekli nic zajímavého co se děje s Narutem.

Další den k poledni se Tsunade s Shizune dozvěděly hodně nemilou správu.Všechny léky na tu divnou nemoc došli.
,,To nemyslíte vážně!"vykřikla Tsunade.
,,Bohužel."řekl jí jeden z doktorů.
,,Sakra!"zaklela a praštila pěstí do stolu až se zlomil.

Ten den zase vracely na zpáteční cestu do Konohy s nepořízenou.
Sasuke byl stále v čekárně a čekal až ho tam doktoři konečně pustí.Nechtěl ani slovem slyšet,že by se měl jí vyspat.Spal prostě v čekárně a jídlo mu tam nosila buď Sakura,Kakashi či někdo z doktorů nebo sestřiček.

Další den se Tsunade se svojí společnicí dostavily do své kanceláře.Tsunade okamžitě začala prohledávat různé skříně,skříňky nebo šuplíky,listovala knihami hledala ve svitcích nebo různých papírech až konečně našla to co hledala.Našla svitek,ve kterém byla dopodrobna popsaná příprava léku na Narutovu nemoc.

Příprava by ale zabrala týden a ona sama se bála,aby to Naruto vůbec přežil.Vstala tedy od svitku a zašla do nemocnice za Narutem zkontrolovat jeho stav a za Sasukem,který požadoval okamžité vysvětlení Narutova stavu.
,,To ne."zašeptal Sasuke.
,,Je mi to líto."ozvala se po chvíli tíživého ticha Tsunade a pak zmizela.
Sasuke se díval do země,na kterou po chvíli dopadlo několik slz,které se třpytily jako diamanty.Vstal a přešel k Narutovým dveřím,které zlehka pootevřel.Nebyl tam ani jeden z doktorů a tak se vplížil dovnitř,vzal si židli a přisedl si k Narutově posteli.Vzal jeho ruku do své a držel mu ji.
,,Nesmíš umřít Naruto.Nesmíš."zašeptal smutně a na prostěradlo dopadlo znovu několik slaných kapiček ze Sasukeho očích.
Naruto spal.Všude mu vedly hadičky.Sasuke nidky neviděl Naruta tak bledého a prakticky bez života.Viděl ho vždycky se smát,nikdy ho neviděl brečet nebo být takhle bez života.Vždy ho viděl se usmívat na celé kolo a přinášet všem lidem radost,viděl ho už hodněkrát uraženého,ale to mu nikdy netrvalo dlouho.Vždycky se zase smál.
,,Miluju tě."zašeptal znovu Sasuke.
Otřásal se ve vzlycích a slzy nepřestaly padat na prostěradlo,které bylo už od nich dost promočené.

Ještě chvíli tam tak seděl,mačkal Narutovu ruku a brečel než vstal a odešel.Nechtěl aby ho tam někdo načapal a totálně mu zakázal aby se tam ještě někdy ukázal.To nechtěl.Ale i kdyby se tak stalo našel by si způsob jak by se tam znovu dostal.
Vyšel z nemocnice a zamířil do sídla Hokage.

Tsunade už sehnala všechno potřebné a začala se pomalu pouštět do příprav,se kterými ji Sasuke ochotně pomáhal.

Dny ubíhali jako voda a Narutův stav se pořád nelepšil.Buďto spal a když už byl vzhůru vykašlával krev nebo zvracel.Kolikrát se i odpojil z hadiček,protože ho už nebavilo žít.Za ten pokus ho vždycky Sasuke seřval,ale pak se zase usmířili.Sasuke by asi nepřežil kdyby se Naruto zabil.Věděl,že mají naději.Sice malou ale mají a to je teď to hlavní.,,Tak už něco máte hotové?"zeptal se jednou Sasuke.
,,Naruto musí ještě vydržet.Aspoň čtrnáct dní.Dřív to nepůjde."zamumlala Tsunade a dál něco míchala,krájela nebo strouhala.
Sasuke si smutně povzdychl a znovu se vydal na cestu do nemocnice za Narutem.Když vešel do jeho pokoje stáli tam u jeho postele Kiba,Ino,Chouji,Shikamaru,Hinata,Shino,Sakura,TenTen,Rock Lee,Neji a dokonce tam rozpoznal i Gaaru,Temari i Kankura.
Všichni se otočili na Sasukeho když uslyšeli jakýsi šramot.
,,Ahoj."pozdravil Sasuke.
Všichni jenom kývli hlavou na pozdrav.
,,Jak je mu?"zeptal se znovu Sasuke.
,,Pořád je to stejný.Sice se dvakrát probudil,ale zase vykašlával krev a taky hodně opakoval tvoje jméno ze spaní."odpověděla Temari.
,,Říkala něco Tsunade?"zeptala se Ino.
,,Musí ještě vydržet dva týdny."odpověděl Sasuke a přešel k Narutově lůžku.
,,Jen tak mně zajímá,pokoušel se už někdy tady o sebevraždu?"zeptal se po několika minutách Kiba.
Sasuke přikývl.
,,Proč?"
,,Že před hodinou se o to pokusil znovu."dořekla za něj Sakura.

Dny ubíhali pomalu ale přece jen nadešel den kdy Tsunade dokončila lék a hnala se s ním co nejrychleji do nemocnice.Cestou potkala Ino se Sakurou jak se řítí k ní.
,,Naruto má záchvat!"vyjekla Ino.
,,Sakra!"zaklela Tsunade a všichni tři zrychlily ještě víc.
Když doběhla k jeho pokoji všichni stáli na chodbě a doktoři byli vevnitř.Tsunade na všechny kývla hlavou a vešla do Narutova pokoje.

Nejdřív ho museli trochu zklidnit a pak mu Tsunade postupně lila do úst tekutinu,kterou právě dodělala.
Naruto se pomalu uklidňoval a znovu usnul.

Další den mu zkusili odendali dýchací masku a Naruto zase začal dýchat bez jakéhokoliv problému.
Když se někdy na malou chvíli probral už nevykašlával krev už ani nezvracel už se jen zářivě na všechny kdo ho přišli navštívit smál jako vždy.
Někdy k večeru se jeho modré oči zase znovu otevřely.Chtěl pohnout pravou rukou,ale něco mu v tom bránilo.Pootočil trochu hlavu na starnu a musel se usmál.Sasuke držel jeho ruku ve své a jak se zdálo spal.

Naruto pomal zvednul levou ruku a natáhl ji tak aby se dotknul Sasukeho černých vlasů.Sasuke pod jeho dotekem pohnul trochu hlavou a podíval se na něj.Naruto ruku zase stáhnul na své původní místo.
,,Naruto."zašeptal s úsměvem.
,,Sasuke."zamumlal Naruto taktéž s úsměvem.
,,Doufám,že už se nebudeš pokoušet o další sebevraždu."zamumlal Sasuke a lehce ho políbil na rty.
Naruto zakroutil hlavou.
,,Konečně sem pochopil,že mám pro koho žít,že můžu být šťastný."zašeptal Naruto a polibek mu oplatil.

THE END
 


Komentáře

1 Yuiko-SB Yuiko-SB | Web | 15. února 2009 v 20:49 | Reagovat

Zdravím mé milé SB! :) Hezkej design ;) Povídka super, ale někde jsem ji už četla. Aspoň mám ten pocit xD Co já vim, já už toho četla tolik že v tom mám zmatky :P Tak zatím bye :-*

2 Kitsune Kitsune | Web | 16. února 2009 v 13:06 | Reagovat

Yuiko to si ji asi četla na jejím minulém blogu :)

jinak hezká povídka

3 Deny*Sbénko xD* Deny*Sbénko xD* | Web | 17. února 2009 v 11:20 | Reagovat

Tvůj blog je něco tak krásného!Tvůj blog je jeden z nejlepších!Mám ráda tvůj blog a nikdy tě neopustím!Máš hezký designy, a to už je co říct! :)

Blogaření je prostě nejlepší, co může existovat, a ty jsi jedna z těch nejlepších blogařek na světě!Nechápu a nenávidím ty lidi, kteří tvůj blog nenávidí, protože tvůj blog je prostě NEJ!Ti, co ti píšou špatný komentáře jsou ti, kteří ti chcou zkazit náladu a závidí ti, takže jsou OUT!

Pokud ty nepíšeš nikomu špatné komentáře, jsi blogařský anděl! :D

Pošli tento vzkaz všem sb, které máš nejvíc ráda!Pošli to i mě naspátek, protože já jsem taky tvoje esbéčko!Pokud to svým sb nepošleš, tak bude vidět, že o sb nemáš zájem a že je nenávidíš!

4 Yuiko-SB Yuiko-SB | Web | 17. února 2009 v 17:37 | Reagovat

Tvůj blog je něco tak krásného!Tvůj blog je jeden z nejlepších!Mám ráda tvůj blog a nikdy tě neopustím!Máš hezký designy, a to už je co říct! :)

Blogaření je prostě nejlepší, co může existovat, a ty jsi jedna z těch nejlepších blogařek na světě!Nechápu a nenávidím ty lidi, kteří tvůj blog nenávidí, protože tvůj blog je prostě NEJ!Ti, co ti píšou špatný komentáře jsou ti, kteří ti chcou zkazit náladu a závidí ti, takže jsou OUT!

Pokud ty nepíšeš nikomu špatné komentáře, jsi blogařský anděl! :D

Pošli tento vzkaz všem sb, které máš nejvíc ráda!Pošli to i mě naspátek, protože já jsem taky tvoje esbéčko!Pokud to svým sb nepošleš, tak bude vidět, že o sb nemáš zájem a že je nenávidíš!

5 Melissa Melissa | Web | 18. února 2009 v 13:42 | Reagovat

No to bolopekné škoda, že to nemá pokračko zišlo by sa.

6 Callie Callie | Web | 19. února 2009 v 12:51 | Reagovat

Máš klásné přiběhy.... moc klásnéééé.... juž ted se těším na další.

7 Gaara z púšte Gaara z púšte | 30. července 2009 v 12:04 | Reagovat

peknééé  :D ale docela by ma zaujímalo,že či sa Sasuke pomstil Orochimarovi a Akyrovi  :D

8 moii moii | Web | 8. července 2010 v 20:25 | Reagovat

ohhhh ! to mi nedělej ! vždycky, když přečtu nějakou tvoji povídku ( už mám za sebou skoro všechny)bstrašně lituju, že není pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama