On je jenom můj! 4

15. února 2009 v 19:12 | Naruko |  On je jenom můj!

Sasuke vešel do svého bytu a rovnou zalehl do postele.Zabořil hlavu do polštáře a pořádně si zařval.Potřeboval to ze sebe nějakým způsobem dostat a nenapadlo ho nic jiného než si pořádně zakřičet.Přestal konečně křičet když mu pomalu docházely hlasivky.Unaven pak usnul a myšlenkami na Naruta.

Sakura byla mezitím s Kakashi u Tsunade v kanceláři a probírali tam misi na Narutovu záchranu.Všichni se pak shodli na tom,že druhý den brzy ráno vyrazí.Nevěděli však kde sídlí Orochimaru a vyhledat jeho sídlo bude nadlidský úkol...

Asi po čtrnácti dnech...Naruto seděl v koutě svého "pokoje".Kolena měl přitisknutá u sebe a hlavu položenou na nich.Klepal se.Klepal se zimou i strachem kdy si pro něj zase příjdou.Viděl kolem sebe jenom krev a zbytky bílého semene.Takhle to už chodívalo celých čtrnáct dní.Každý den k večeru si pro něj Akira s Orochimarem poslali.Když si konečně užili hodili ho zpět surově tam kam patří.Na studenou zem ve svém ,,pokoji".Neobtěžovali se ho ani ustrojit.Nedávali mu ani moc najíst.Jednou za den malý kousek chleba a misku vody.Stejně mu to všechno sežrali krysy,které tam s ním žili.Vodu i chleba mu sežrali.Občas se zakousli i do části Narutova těla.Chlapec neměl už sni sílu ty malé hnusné a chlupaté mrchy odehnat.

Pomalu po čtyřech se doplahočil k malé posteli,na které se schoulil do klubíčka a snažil se usnout.Nedařilo se mu to však.Přes tu strašnou bolest.Bolest mu procházela každým kousíčkem těla.Bál se,kdy si pro něj znovu příjdou...

,,Tohle je beznadějný.Nikdy ho nenajdem."mrmlala si Sakura.
,,Ztichni!"zařval na ni Sasuke.
Pomalu mu docházeli nervy z toho jejího žvatlání.On to nikdy nevzdá a Naruta najde za každou cenu.I kdyby ho měl vidět nedej Bože naposledy.
,,Podívejte!"zvolal tiše Kakashi a ukázal prstem kamsi do dáli.
Sasuke se Sakurou se tam podívali.A co neviděli.Kousek od nich stál malý domek.Přišli tedy k němu.Nikoho u něj neviděli.Vešli tedy dovnitř.Prohledali ho,ale nic nenašli.
,,Nic tu není."řekla smutně Sakura.
,,Myslíš?"zeptal se Sasuke a odhrnul menší koberec.
Pod kobercem byla malá dvířka,která otevřel.Byla to podzemní chodba.Znovu prohledali celý domek a za chvíli našli několik svíček se zápalkami...

,,Myslíš,že ho najdou?"zeptala se Shizune.
,,Já nemyslím,já to vím.Sasuke má tuhej kořínek,stejně jako Naruto.On to nevzdá a Naruto taky ne."odpověděla Tsunade a znovu se zahleděla z okna na davy lidí pod ní.
Shizune také přistoupila k oknu a zadívala se na pomalu zapadající slunce.Věřila Sasukemu,Kakashimu i Sakuře,že Naruta najdou určitě brzy.

,,Jak je to ještě daleko?"zakňourala Sakura,protože ji už nebavilo lézt po třech.
,,Nevim."odsekl Sasuke.
Nenáviděl když Sakura začala kňourat,pak to s ní bylo ještě horší než s Narutem.Kakashi lezl jako poslední a kdyby mohl začal by si okamžitě číst.Ale malý prostor v tunelu mu to neumožňoval.
,,Už vidím světlo!"vykřikl nadšeně Sasuke.
,,No konečně."špitl Kakashi.

Všichni tři zrychlili jak se dalo.Když konečně vylezli začali si okamžitě protahovat bolavá záda.Ono chodit po třech s jednou svíčkou v ruce asi hodinu v tunelu není žádná legrace.
,,Tak kudy?"zeptala se Sakura když se rozhlédla po místnosti.
Byli tu troje dveře.Každé dveře pro jednoho člena.
,,Já půjdu tudy."rozhodl Sasuke a zamířil k prostředním dveřím.
Nevěděl proč,ale něco ho k nim táhlo.
,,A já jdu tudy."rozhodl Kakashi a vydal se k levým dveřím.

Na Sakuru zbyly jen ty pravé.Povzdechla si,ale vydala se na dalším průzkum.V duchu se ale modlila aby na ní nečekal nějaký tunel,kde bude zase moct lézt po čtyřech.
Sasuke šel dlouhou temnou chodbou.V duchu si nadával,že si tu svíčku nenechal.Teď by se mu mohla hodit.Asi po dalších stech metrech,které Sasukemu připadali jako kilometry narazil na dveře.Pomalu je otevřel a to co v nich uviděl si bude pamatovat nadosmrti.
,,Naruto!"vykřikl a rozeběhnul se k němu.
Naruto uslyšel povědomý hlas a tak zvedl hlavu.Neměl však síly vstát.Sasuke k němu přiběhl a obejmul ho.Nevadilo mu,že je od krve a od bílé tekutiny,kterou Sasuke moc dobře znal.Z postele, na které Naruto lehával vzal deku a zabalil ho do ní.Pak se i s ním v náručí zvedl a odešel potichu z místnosti.

,,To snad ne konec chodby!"zahučela Sakura,protože se vydala špatnými dveřmi,obrátila se a šla nazpět.

Kakashi na tom byl stejně.Po chvíli se sešel se Sakurou na místě kde se rozdělili.O několik minut později se tam objevil i Sasuke s Narutem v náručí.
,,Naruto!"vykřikla Sakura s Kakashim najednou a přiběhli k Sasukemu.
,,Jak je na tom?"zeptal se Kakashi.
,,Docela dobře,doufám."špitl Sasuke.
,,Jak se ale dostaneme zpátky?Naruto se ani nepohne a svíčky už taky nemáme."zeptala se Sakura.
,,Jednoduše."řekl Kakashi,vytvořil Chidori a prorazil zeď.
,,Doufám,že nás nikdo neslyšel."špitl potom.

,,Tak to si nemyslím."řekl Sasuke když viděl jakou díru Kakashi do zdi pomocí Chidori udělal.

Pak nad tím jen pokrčil rameny a společně s Narutem v náručí vyšli z chodby.Všichni pak společně vyskočili na první větev stromu a už uháněli směrem do Konohy.Běželi hodně rychle,protože Naruto stále krvácel a nešlo to zastavit.Večer ani nespali jen dál pokračovali v cestě.

Do týdne byli v Konoze,kde Naruta okamžitě předali Tsunade a ostatním doktorů.Po méně než dvou hodinách přišla Tsunade.
,,Jak je mu?!"vyhrkl na ní okamžitě Sasuke.
,,Bude v pořádku,ale bude špatně snášet cizí i jakýkoliv dotyk."řekla.
,,To znamená?"zeptal se Kakashi.
,,Nesmíte se ho dotýkat.Jen když on sám bude chtít."vysvětlila.
,,Bude ale muset u někoho z vás bydlet."řekla po chvíli.
,,Bude bydlet u mně."rozhodl Sasuke.
Tsunade přikývla.Chápala,že to pro Sasukeho i Naruta bude těžké,ale určitě to spolu překonají.
,,Zítra si pro něj můžeš přijít."řekla.
Sasuke kývl a společně se Sakurou i Kakashim odešli z čekárny i z nemocnice.

Sasuke pak zamířil k Narutovi domů.Tam mu zabalil několik věcí a odnesl je k sobě.Připravil mu pokoj,který bude sdílet zatím on sám.Nechtěl nic uspěchat,nechtěl mu nic udělat.Jen přísahal,že Akiru společně s Orochimarem zabije.Věděl však,že toho bude schopný až se Naruto "uzdraví".Doufal aby se "uzdravil",přál si to z celého svého srdce.

O den později si Sasuke Naruta vyzvedl z nemocnice a společně šli domů.Naruto se při každém Sasukeho letmém dotyku otřásl a Sasuke si toho moc dobře všiml.Naruto nechtěl aby se otřásal,to jeho tělo,jeho tělo nebylo za tak dlouhou dobu zvyklé na jemné dotyky.Nechtěl být Sasukemu na obtíž.Nechtěl být na obtíž nikomu z celé Konohy.
Když došli do Sasukeho domu tak mu černovlasý chlapec ukázal kde bude prozatím bydlet než si zvykne.Jestli si někdy zvykne...

Naruto se svalil do peřin.Před očima viděl Sasukeho postavu.Nemohl ji vyhnat z hlavy a ani vlastně nechtěl.Začal pak myslet na Sakuru,Kakashiho,Tsunade a ostatní lidi,na kterých mu hodně záleží.Ze všeho toho dumání usnul.

Uběhli tři dny,které se vlekli strašlivě pomalu.Jako by jedna hodina trvala jedno století.Za tu dobu měl Sasuke hrozné touhy držet Naruta konečně v náručí,líbat ho,hladit,milovat se s ním.Ale však moc dobře věděl,že je to na něj ještě moc brzy.

Naruto seděl na posteli a držel fotku svého týmu v jedné ruce a fotku jeho se Sasukem v druhé.Musel ho kdysi tak dlouho přemlouvat aby se s ním vyfotil.Na fotku ukápla osamělá slza,smutně se pousmál.
 


Komentáře

1 Bára Bára | Web | 15. února 2009 v 19:14 | Reagovat

Naprosto  nádherný!!

2 Bára Bára | Web | 15. února 2009 v 19:15 | Reagovat

,,Jednoduše."řekl Kakashi,vytvořil Chidori a prorazil zeď.

,,Doufám,že nás nikdo neslyšel."špitl potom.

:D....Todle je hustý

3 Gaara z púšte Gaara z púšte | 30. července 2009 v 11:55 | Reagovat

tak tá Kakashiho hláška čo okopíroval Bára ta ma strašne pobavila tam som už fakt nemohol  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama