Škola 2

18. prosince 2008 v 10:35 | Naruko |  Škola
Dny ubíhaly a ubíhaly.Nastal listopad,měsíc,ve kterém se bude konat podzimní ples,který není povinný,ale sejdou se tam naprosto všichni.

,,Milí studenti,jak už všichni víte,za sedm dní se koná podzimní ples.Ples se koná v tělocvičně.Záčíná se v 17:00 a končí nejpozději ve 2:00.Po plese bude mít každý den volno,aby se vyležel z případné kocoviny."řekl učitel jednoho dne ve třídě.
Celá třída si začala okamžitě šeptat kdo s kým půjde.Naruto se Sasukem už byli dávno domluvení,že půjdou spolu.Co an tom,že jsou to dva kluci,vždyť to může bejt přece každému naprosto ukradený.

Dny uběhly rychle jako voda a nastal den D.Hned po škole se všichni rozutekli do svých pokojů zkoušet si šaty co si na sebe vezmou.

Naruto si vybral černé kalhoty i sako a k tomurudou košili.Zásadně neměl ani kravatu nebo motýlka.Ty dvě věci naprosto nesnášel.

Sasuke měl taktéž černé kalhoty i sako,ale košili měl modrou.I on si neuvázal kravatu ani motýlka.

Temari si na sebe vzala bílé,středně dlouhé šaty s hubenými a krátkými pozlaenými pruhy.Návlékla si an nohy kozačky dlouhé až pod kolena.

TenTen na sebe hodila dlouhé zelené šaty a černé lodičky ji k tomu ladily nejvíce.Navlékla si dva černé náramky na ruce a černý pásek na krk.

Většina kluků měla černá saka a kalhoty a k tomu jim ladily bílé košile.Jenom Chouji vypadal jak Ron ze čtvrtého dílu Harryho Pottera když měli ten ples.
Holky však měli na sobě mnohem více věcí než kluci a taky byly více barevné a nalíčené.

Sasuke s Narutem kráčeli společně po chodbě.Po malé chvíli se k nim přidal i Gaara s Kibou.Když došli k tělocvičně,otevřeli dveře.Oslnila je záře různobarevných světel.

Všichni čtyři si šli společně sednout k jednomu stolu.Přinesli si pití a jen tak kecali o životě.Do doby než začala hrát písnička,která se Sasukemu a Gaarovi velmi zalíbila.Předstoupili proto před svoje společníky a poprosili je o tanec.Kiba s Narutem kývli.

Při tanci si Naruto opřel hlavu o Sasukeho hruď.Bylo mu sním tak dobře.Sasukemu po tváři přelétnul ruměnec.Byl rád,že může být tak blízko u Naruta.

Všichni se večer velmi dobře bavili.Všichni byli opilí jak holky tak kluci,ale i učitelé a učitelky.Všechny dvojice se museli vzájemně podpírat,aby vůbec došli do pokoje.

I Naruto se Sasukem byla ta dvojice,která se musela vzájemně podpírat aby vůbec někam došli a neusnuli na chodbě.

Naruto odemknul dveře do pokoje a oba vešli dovnitř a Sasuke za sebou zavřel.Neušli však ani pět kroků a už se váleli oba dva na Sasukeho posteli.Důvod?Sasuke zakopnul o knížku pohozenou na zemi a slítnul,bohužel sebou stáhnul i Naruta,pod kterým teď zrovna ležel.

Naruto si začal slibně prohlížet jeho překrásný obličej.Sasuke pod jeho pohledem lehce zrudl.Naruto se jen pousmál.Sasuke to už nevydržel chytnul Naruta za zátylek a přitiskl se na jeho rty.

Naruto po chvíli začal jeho polibky oplácet.Naruto pomalu rozepínal Sasukemu knoflíčky na košili.Na každé nově objevené místo vtiskl polibek.Sasuke slabě a potichu sténal.Jeho hruď se zvedala čím dál rychleji.

Naruto se polibky dostával pomalu až k lemu Sasukeho kalhot.Vysvlékl mu horní polovičku oblečení.Naklonil se nad Sasukeho obličej a znovu ho začal líbat.Mezitím jeho ruce se rozeběhly po Sasukeho hrudi až se dostaly ke kalhotům.Pomalým tahem rozeply Sasukeho poklopec i knoflík a stáhly je dolů.

Sasuke tam pod ním ležel jen v černém spodním prádle.Naruto si zálibně prohlížel jeho vypracované břišní svaly a začal ho znovu vášnivě líbat.
,,Není to trochu nespravedlivé?"mumlal mezi polibky Sasuke.
Naruto se odtrhl od těch nádherných rtů a zadíval se na něj.
,,A co je nespravedlivé?"zeptal se s úšklebkem.
,,Já sem tu skoro nahý a ty si prakticky ještě celý oblečený."zamumlal odpověď.
,,A co s tím hodláš udělat?"zeptal se Naruto.
,,Dívej."řekl Sasuke a převrátil se nad Naruta.

Naruto se ani nenadál a už byl na tom stejně jako Sasuke.A jeho krk právě prozkoumával Sasukeho jazyk,rty a dokonce i zuby.

Naruto se rozplýval nad každým Sasukeho dotykem.Sasukeho ruce se rozeběhly po Narutově odhalené hrudi až k jeho lemu trenek.Jedním pohybem je stáhly a odhotily někam neznámo kam.Naruto nechtěl být pozadu a Sasukeho spodní prádlo za chvíli letělo vzduchem.

Sasuke začal pomalu do Naruta vnikat.Naruto zasténal trochu bolestí,ale hned na to zavzdychal slastí,která se roznesla do celého Narutova těla.

Sasuke chvíli setrvala pak začal pomalu přirážet.Podle Narutových přírazů boků a jeho číma tím hlasitějších stenů přdával na tempu.

Když cítil,že se blíží k vrcholu vmísil svoji ruku mezi jejich spocená těla a uchopil Narutův penis a začal ho stimulovat v tempu v jakém přirážel.

Jako první vyvrcholil Sasuke do Narutova těla a hned po něma Naruto na Sasukeho břicho.Sasuke vysíleně vystoupil z Naruta a svalil se na něj.

Naruto si Sasuke přivinul do náruče a oba je zakrylil Sasukeho dekou.

Za chvíli se nesl pokojem pravidelný dech patřívcí oboum spícím chlapcům.
 


Komentáře

1 lllullla lllullla | 18. prosince 2008 v 20:25 | Reagovat

uááááá to je krásný...to je jak vysvobozeníxDxD dálší další další plosííííííím...je to jako drogaxDxD

2 Majka Majka | Web | 19. prosince 2008 v 8:35 | Reagovat

XDD tak to vypadá, že už to odbočilo na nový kolejeXD. Ak tomu je tam ještě yaoiXDD To je jako senXDD! Rychle pokráčko=))!!!

3 neru-chan neru-chan | E-mail | Web | 19. prosince 2008 v 20:09 | Reagovat

uaaaaaaa ro je uuuuzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy rychleeeeeeeeeeeeeeeee daleeejjj jasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy XD proste rychle dalsi kapitolku jinak *hůeda katanu* se ti neco stane *konecne ji nasla a sla radsi predem trenovat* XD

4 Mono Mono | Web | 21. prosince 2008 v 19:49 | Reagovat

Super.....jen tak dál. Pls koukni se na můj blog: www.uchihamono.estranky.cz

5 Backy Backy | Web | 22. prosince 2008 v 17:05 | Reagovat

Božínku! Já se snad nedožiju dalšího dílku!!! Honem honem pokráčko!!!

6 L3nK@ L3nK@ | 3. ledna 2009 v 22:31 | Reagovat

hmm hezke yaoi ;-).........akorat:musi všechny povídky končit:"a za chvíli se nesl pokojem pravidelný dech obou chlapců" !!!:-)???...jo a to stim že "Chouji vypadal jak Ron ze čtvrtého dílu Harryho Pottera"...to bych chtěla vidět XD...chudáááák...ale dobrý přirovnání...:-)

7 K!K!NK@ K!K!NK@ | Web | 9. ledna 2009 v 17:15 | Reagovat

vuááááá!! ♥ Nááádhera *_* Už aby byl další... XD XD

8 lady lady | 13. června 2009 v 21:23 | Reagovat

ach ach ach ach ooooooooooo pls pokracovanicko uaaaaaaaaaa :D  :D  :D  :D

9 Liu-chan Liu-chan | 7. dubna 2010 v 18:39 | Reagovat

Já mám nejradši "vykrádání" filmů, nedovedu si tudíž představit Choujiho v tak děsném ohozu :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama